شاید خیلی از شما بخواهید بدانید که بازی کلش آف کلنز روزانه ، ماهانه چقدر درآمد دارد ...

در این مقاله به به همین موضوع خواهیم پرداخت .

 

شرکت بزرگ و پرآوازه سوپرسل ، همانطور که همه ی ما از بچه 7 ساله گرفته تا مرد 50 ساله آنرا می شناسیم ، در شهر هلسینکی پایتخت کشور فنلاند به تازگی تبدیل به یک کمپانی بزرگ بازی سازی شده و از درآمد بسیار بالایی بهره مند است . این شرکت 3 سال پیش ، بازی کلش آف کلنز را به دنیای بازی های موبایلی معرفی کرد . بازی کلش آف کلنز به ظاهر یک بازی رایگان به نظر می رسد ، اما آیا واقعا اینگونه هست ؟

معلومه که خیر ! شرکت سوپرسل ، سازنده بازی های CLASH OF CLANS , hay day , boom beach سه بازی رو تا به حال معرفی کرده است ، این بازی ها نصب رایگانی دارند اما برای پیشرفت در آنها... ساده بگم ، باید پول خرج کرد .

بازی کلش آف کلنز ، طبق آمار های منتشر شده ، روزانه بالای 40 میلیون نفر کاربر فعال دارد که 7.7 درصد آنرا کاربران ایرانی تشکیل داده اند ! در واقع این درصد ، پس از کشور آمریکا و هند رتبه ی سوم را به خود اختصاص می دهد !

درآمد شرکت سوپرسل از این آمار روزانه بالای 5 میلیون دلار ( معادل 15 میلیارد تومان ) برآورد شده ، به طوری که ماهانه بالای 150 میلیون دلار این کمپانی درآمد دارد . عمده درآمد سوپرسل از کشور های آمریکا و دوبی بوده و بیشتر بازیکنان قدرتمند از این کشور ها هستند . متاسفانه در کشور ما به دلیل سخت بودن امکان خرید جم ، بازیکنان ، این بازی را به صورت رایگان بازی می کنند و 80 درصد آنها تا به حال جم نخریده اند .